20 shkurt 2008

Kush do të bëhet milioner???

Gjynah që kjo pyetje nuk i kishte rënë ndonjë shqiptari.... me siguri që nuk do gabonte dhe do të jepte përgjigjen e duhur.

18 komente:

 1. HAHAHAHAHA ku te shkon mendja dhe ty... :)

  PërgjigjuFshije
 2. Shume e goditur kjo. Dergoja Gazetes Shqip, po se botuan po shihe.

  PërgjigjuFshije
 3. Erdhi dhe 22 shkurti!
  Gezuar :)))))

  PërgjigjuFshije
 4. GEZUAR EDRUS!!! U befsh 100-vjec! Uroj qe endrrat e tua te behen realitet, edhe pse tani ne "rini":))

  Me se fundmi mund te komentoj tek ky blog, yeah yeah yeah:))

  p.s. Elais, une mendova qe isha e para, por ma paske kaluar:PP

  PërgjigjuFshije
 5. Gezuar Edrus.

  Paske ditelindjen sot eee

  U befsh plaku i mocem me mjekerr te bardhe qe na tregonte endrrat ne imagjinaten tone kur ishim te vegjel.

  Respect bro.

  PërgjigjuFshije
 6. Kush do të bëhet milioner??? Te gjithe ne, edhe Edrusi.

  Perveçse qe te behesh 100 vjeç, te uroj & te behesh milioner.

  Gezuar.

  Darien

  PërgjigjuFshije
 7. o le le o la la sot ditelindjen kush e ka???

  a doni me per Edrus???


  a do miq o i zoti i shpis???


  uroj qe keto 10 vjet ma t'veshtire ti kalosh dhe ti si gjithe ne sa ma mire,per te tjerat jam une i pari qe te ndihmoj...

  PërgjigjuFshije
 8. Edrus të uroj edhe njëqind vjet të tjera me shëndet e lumturi në familje .

  ps. flm gjith atyre që "mbajtën" fjalën :)

  PërgjigjuFshije
 9. Hm!
  Gëzuar o i zoti i shtëpisë!
  Të paçim me jetë e me shëndet, me soj e me sorollop!
  Gëzime e lumturime, begati dhe (të tjera si këto) frymëzime!!!

  p.s.: Nuk besoj se mendon ndonjëri për Salën?! :P

  PërgjigjuFshije
 10. Rrofshi dhe ju paça!

  Elais... gjithmonë e kujdesëshme :)

  Bellë... shpresoj që ne të SHKURTIT, të mblidhemi ndonjëherë...atëhere ke për të parë se ç'do bënet :)

  Selfi, faleminderit. Të të rrojnë dhe ty gjithë të dashurit, dhe natyrisht një urim special për "mackën" time të preferuar :)

  Olti rrofsh! Kënaqem me djem dhe çupa aq të pjekur dhe të zgjuar sa jeni ju të gjithë, për të mos patur nevojë që të jem shumë i urtë dhe me mjekërr unë :)

  Enushe ejvallah! Të paça dhe urimet e mia më të mira për ty zemrushe... me një fat të mirë dhe me një dasëm ku të festojmë të gjithë :)

  Darien faleminderit... shpresoj se dhe ti do të kënaqeshe dhe me më pak (gjysëm milioni për shembull :P )

  Dritan faleminderit! Gjithë të mirat dhe ... sa më shpejt me mundësinë për të patur mundësi që të mblidhen ndonjëherë të gjithë Shkurtaxhinjtë ;)

  KRISTO! Dje e mora vesh se pse të kam dashur kaq shumë që kur të kam njohur :))))) RRofsh dhe gëzuar edhe ti! Të të rrojnë fëmija dhe gjithë ç'ke për zemër.

  N.Ago faleminderit!
  Dhe ta mendosh se isha aq i dashuruar pas kësaj "krijese" sa megjithëse shikoj se e kanë parë mbi 300 herë... kam frikë se në Shqipëri nuk e njohin këtë programin televiziv ;)

  Dhe një herë Ju faleminderit të gjithëve!

  PërgjigjuFshije
 11. wow edrusi paska pas ditelindjen....e si ndihesh sot eee...
  ke me pershtypje te keqe per qepet?


  amen amico mio!

  PërgjigjuFshije
 12. Dhe 100, o Edrus djali, dhe shumë shëndet, dashuri e 1'000'000$!

  PërgjigjuFshije
 13. ja dhe ketu e bera qoken. Edhe 100!

  PërgjigjuFshije
 14. Komenti u hoq nga administratori i blogut.

  PërgjigjuFshije
 15. Casino & Hotel - DrmCD
  Experience classic gaming at Harrah's Las Vegas. Enjoy great rooms and restaurants, world-class 경상남도 출장안마 entertainment, 통영 출장샵 and lively 포항 출장안마 dining. 군포 출장샵 Rating: 4.4 · 김해 출장마사지 ‎28 reviews

  PërgjigjuFshije
 16. Kam lexuar disa dëshmi për një magjistar dashurie të quajtur DR DAWN se si ai ka ndihmuar shumë njerëz për të rikthyer ish të dashuruarit e tyre brenda 48 orëve, Sinqerisht, thjesht po mendoja nëse kjo ishte e vërtetë dhe nëse ky njeri mund të ndihmonte vërtet të kthente të dashurin tim të cilin Unë dua shumë. Vendosa të kontaktoj sepse e dua shumë të dashurin tim dhe kemi nja dy muaj që jemi ndarë. Më ka marrë shumë malli për të, kam provuar të gjitha mënyrat e tjera për ta rikthyer, por nuk kam mundur. Unë kontaktova me DR DAWN dhe ai më tha se ish-i im do të kthehet tek unë në 48 orët e ardhshme.
  Për habinë time, ish i dashuri im u kthye pikërisht pas 48 orësh, e gjitha kjo falë Dr DAWN,
  Ai gjithashtu mund t'ju ndihmojë me
  *Spell për të mbetur shtatzënë.
  *Spell për t'u ribashkuar.
  * Shëroni çdo sëmundje.
  * magji për fat të mirë.
  *Magji për pasuri.
  Dhe të tjerët.
  Kontaktoni me të përmes: dawnacuna314@gmail.com
  Whatsapp: +2349046229159

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet