30 shtator 2007

Qeveria ... sipas të gjithëve!


Nuk e di se sa e arrirë është, por gjithsesi mund të përdoret prej të gjithëve, simpatizantëve dhe atyre që qeveritarët nuk i honepsin.
Si ju duket??
A ja vlen që të "lodhem" herë tjetër për "perla" të tilla??

P.s: Për ata që nuk arritën ta lexojnë/kuptojnë sipas qejfit... mund edhe të kërkojnë spiegime.

9 komente:

 1. S'ka me"lapsus"apo solecizem me te sakte.Deri diku i ve noten qeverise.

  PërgjigjuFshije
 2. Cfare? S'marr vesh! Thirr me foooo...rt... Prape s'marr vesh! Sa ere qe fryn.... Inglisht po flisje? Ah, po e meson nderkaq.... mire, mire, le te vdesim injorante, s'ka gje, mos i lodh mushkerite.... Cfare?....

  PërgjigjuFshije
 3. Edhe në këtë "parullë" vlen rregulli që:
  1- Simpatizantët duhet ta lexojnë që të gjithën
  2- të tjerët... vetëm rrjeshtat tek 1,3,5 (në rrjeshtat e evidencuar me ngjyrë më të zënë)

  PërgjigjuFshije
 4. Si??? Te lutem zoti m'sues c'ka po don me than??? A ban me e spjegue i fice??:))

  PërgjigjuFshije
 5. Si villim vazhdo te lodhesh...:D

  si i behet me ne qe i lexum te dyja... edhe pjeset mbi harbutet edhe ata harmoniket... e kendshme...madje me shume

  PërgjigjuFshije
 6. Theniet e tua jane te vlefshme gjithmone, prandaj vazhdo.

  PërgjigjuFshije
 7. edrus, hallall syzet qe te duhen per te rremuar.
  une jam me strangien

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet