07 tetor 2007

Dëshirat.

Njerëzit , edhe kur nuk janë besimtarë, ju janë trembur gjithmonë mallkimeve...
...por jo gjithmonë mallkimet mund të jenë më të rrezikshme dhe më të këqija se urimet dhe dëshirat që të tjerët të shprehin për ju.
Sinqerisht, s'do të doja që të isha në vëndin e arushit të historisë së mëposhtëme :P

Natyrisht që kërkesa ime është parë nga pozicioni im, dhe sigurisht që vajzat do të ishin shumë më tepër dakord me lepurushin... edhe sikur të mos jenë lezbike :P

8 komente:

 1. Po pra po briret ku jane :)

  I shkreti arush mbeti dhe pa dreke :D

  PërgjigjuFshije
 2. Edrus!A ke menduar ndonjehere pse emeri Edrus rimon me befasus?Gjithmone dhe do shpikesh dicka.po kur na ve ne ngsje dhe ne,pleqte?!

  PërgjigjuFshije
 3. Tujte Loni se te shqeu lepuri.... :P :P c'ke o vlla, qe zgjo luanin nga gjumi.... pse hap avadize....

  PërgjigjuFshije
 4. QESH MIRE KUSH QESH I FUNDIT I THONE KESAJ:D

  PërgjigjuFshije
 5. Eni, rri urtë se është dhe versioni për femrat :P

  Papi, nganjëherë përpiqemi dhe të qeshim :), dhe deri sa të kemi mundësi që të qeshim, do të thotë se jemi akoma në rregull ;)

  PërgjigjuFshije
 6. she she fillove nga kercenimet ti:)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet