27 gusht 2007

Lajmërime të çuditëshme!^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

LAJMËRIM

˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘˘


Këtë të shtunë, fëmijët e klasës së tretë, do të prezantojnë "Hamletin" e Shekspirit.

Jeni të ftuar të gjithë që të merrni pjesë në këtë tragjedi.


P.s: Për të gjithë ata që kanë fëmijë dhe nuk e dinë, kemi dhe këndin e lojërave për fëmijë!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Të enjten, në ora 17°° do të krijohet grupi i mamave të fshatit.

Të gjitha ato që duan të bëjnë pjesë tek 'mamatë', të më kontaktojnë personalisht.

˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛

Kori i pensionistave njofton se do të fillojnë aktivitetin e tyre pas 15 shtatorit (sepse tani bën vapë).

I falenderojmë përzemërsisht për njoftimin.

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

Shes çizme për fëmijë prej gome.


7 komente:

 1. Në hyrje të Tiranës nga Elbasani (para disa vitesh) :
  "KËTU SHITEN TULLA DHE FUSTANE NUSESH"

  PërgjigjuFshije
 2. he re ti, prape ti.. ngele duke me tromaksur...
  ajo qe lexova ne feed-in e blogut tend ne feedDemon ishte vetem: "...jeni te ftuar te merrni pjese ne kete tragjedi..."

  na moooo :) ne venien ne skene aman se jena dhe te semure nga zemra :)

  po pensionistet e shkrete, ca do bejne deri ne 15 shtator?

  PS. mi ruj nje pale nga ato cizmet per kur te kem kalamoj

  PërgjigjuFshije
 3. un e kam kemben 39...kshu qe nese me bejne...do fillojme te bejme pazar...

  qyqa shoko, mos fillo te tallesh me pleqnin....aty ku ishe kane qene, e atje ku jane do jesh.

  PërgjigjuFshije
 4. Njoftim me zarar
  Shqiperia ka ca politikane per te hequr qafe, kerkohet vrases me pagese... Bejme pazar...
  Ps. A behet ulje me çmim shumice?

  Sa kom qesh thnks Endrus... :D :D
  Ps te erdhi ndonje nga ato te rate per mama :P
  Me qe jemi ka faqja e njoftimeve
  Te njoftoj se ne blogun tim, ka budalliqe te reja

  PërgjigjuFshije
 5. ue ue ue me shkrive Edrus..nga i gjete me qafsh:)

  PërgjigjuFshije
 6. Dhe une qe kujtova se atje tek ti s'kishte drita. Apo,... i mblodhe me qiri :P

  PërgjigjuFshije
 7. tragjedi e klases se trete, grupi i mamave te fshatit, kori i pensionistave dhe cizme gomeeeee...

  ????

  HAHAHAHAHAHAHAHA.

  pash zotin, ku i gjen keto perla?

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet