28 gusht 2007

Përse e urrej Emigrantin!

Sidomos pas komentit të tij të fundit tek shkrimi paraardhës, jam i detyruar që ti jap spiegime;
Ja sepse e 'urrej' Emigrantin (klikoni mbi figurë për ta parë më qartë se përse).

Po të ishit ju në vëndin tim, ç'do kishit bërë?? :P22 komente:

 1. O Ed po mos kshu bre burre... Mbaje veten...
  Persedyti ajo zyra jote nuk ka zinxhire, ske litare aty, pranga gjera te kesaj natyre.. lidhe pra lidhe.... :D Se je kaq i pa pergatit ne situata te tilla nje here...
  Shume e forte... Po ke pare qe po filloj te mendoj si ti :D :P

  PërgjigjuFshije
 2. Ed,
  na tromakse me kete titullin! :D

  PërgjigjuFshije
 3. Ah, harrova:

  cdo kish bere une po te kisha qene ne vendin tend: Nuk besoj se ajo do kishte ardhur tek une per keshtu lloj keshillash :P

  PërgjigjuFshije
 4. Selfo, nuk janë të gjithë si puna jote :P... Pastaj, prandaj e mora inat Emigrantin ...(nuk preken gjonat e shokve... qoftë dhe kur bëhet fjalë për RaBBy-n :)

  P.s:Krasta, do të shikosh tani që do të vijë dhe Emigranti dhe të më thotë: tu thaftë.... :(

  PërgjigjuFshije
 5. hahahahahahahha e papermbajtshme... po qesh si i lojtur ne 12 te nates... po te ka faj lulka (emigranti) mire ta ben :D :D

  PërgjigjuFshije
 6. hahaaaa..sa kam qesh Edrus..e forte kjo!! :D

  PërgjigjuFshije
 7. :))))))))))))))))

  PërgjigjuFshije
 8. Pas 'Pena e vjeter', mund te hapesh: 'Kur?aret e vjeter', ose 'Pen?si i vjeter'. Si thua?

  Po c'ben kshu mor burre? Po ka moshe per cdo gje...

  Seriozisht tani:

  Mendoj qe ajo gruaja qena zanatcie e vjeter. Do isha kurioz te dija se c'ka ndodhur nga shtepia e Çimit.
  Pershendetje edruX!
  :D

  PërgjigjuFshije
 9. Po pse më urren o bela?
  Edhe unë, emigrant si ty jam, nuk jam emigrant i...njërkës!!!

  PërgjigjuFshije
 10. Duhet te kujdesesh sex-appeal tendin se mbete miku e vellai i perjestshem.Pastaj duket qe nga amerika qe je idashuruar pa shprese per te tjerat me gruan tende.Ngushellohu keshtu duke u bere shpatuula e sigurte ku te gjitha vijme e qajme ndonjehere.

  PërgjigjuFshije
 11. Zana... edhe ti Brutt? :), po ke të drejtë ti, edhe nji që ma ka 'prishur' mëndjen, vjen e më thotë më keq se Rabia: Ahhaha sa gallatë je ti :PPPPPPP

  Po prap më mirë këshilla jote se sa DureX-i i Strang-it (i është bërë mëndja DureX çunit më duket :P)

  N.Ago, dukesh që s'ke studiuar gjuhë-letërsi... sepse do ta shikoje që Emigranti fillon me Ç të madhe :)

  P.s: Aklli, më vjen keq për përdorimin e 'kushërirave' të tua për një qëllim jo dhe aq fisnik tek skena e fundit ;))))))

  PërgjigjuFshije
 12. Neser pres kushot per dreke dhe do me bejne ca thashetheme per çfare pane te skena e fundit. :P

  PërgjigjuFshije
 13. p.s. nuk e di kush a çfare te ka sjelle ne kete lloj humori keto kohe, po iu befte dita 1000! :)

  PërgjigjuFshije
 14. Aklli, shpresoj ti kenë patur syzet me vehte ata kushërinjtë :PPP

  Sa për Urimin... duhet ti shkojnë Rabijes... sepse ai tjetri më tha: tu thaftë ...:))))))

  PërgjigjuFshije
 15. Jo keq,jo,! Ka dhe me keq! Na hidhe ndonje tjeter me Rabien..hahahaaaaaaaaaa

  PërgjigjuFshije
 16. ulerime qe dhe komenti i Strangyt:)

  PërgjigjuFshije
 17. hahahaha. e forte kjo.

  ca do beja une? shampanjen, me eks.

  PërgjigjuFshije
 18. Aman mi Klodi... Rabia e ka menien te sorgumi... ku di ajo se ç'është 'class'-i ;)) :P
  Po s'po e zgjas se vje JC dhe më bëri qepaze pastaj :)))

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet