18 gusht 2007

Korrupsion apo urtësi popullore?


Falenderoj SM (dhe nuk është StrangeMan, se ai dreq, është i zoti sa të duash për poezi e për gjithçka, por kur shikon figura, i duket gjeometri :P), që më dërgoi këtë seri për ta plotësuar me fjalët; s'e di nëse ja kam arritur qëllimit , por mu duk shumë aktuale dhe domethënëse.

Po ju ç'diçiturë do ti kishit vënë?

7 komente:

 1. ilace blefsh me pensionin tim" - per te qesh dhe per qare:))

  PërgjigjuFshije
 2. Ku te vajti mendja tek "Ilace blefsh me pensionin tim", me lot kam qeshur.

  PërgjigjuFshije
 3. punto nero punto nero!

  PërgjigjuFshije
 4. S'bohet shqiperia me shqiptaret!

  PërgjigjuFshije
 5. Ore ti, degjo se une ne gjeometri kam qene as.


  its, hahahahahahahahah! Te lumte goja! Edhe une mendoj qe duhet t'i eksportojme. Kshu balancojm edhe deficitin tregtar. Te importojme nja 2-3 milione suedeze ose hollandeze (me e jo me ë)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet