08 qershor 2007

e vietato...

Mire qe s'do te rrija shume kohe ne ate vend :)
Por sipas meje, po te denoheshin dhe ata qe ja fusin pordhes, keta qe kane vene kete tabele, meritonin gjoben me te larte :)

5 komente:

 1. Adrus, me diskret te lutem se na erdhi era.

  PërgjigjuFshije
 2. Edrus,
  kam shkrujtur dy rrjeshta per faqen tènde tek faqja ime.
  Lexoje dhe po te kesh ndonjè kundershtim unè e fshij.
  Do e gjesh ne faqen e pare, shkrimi i dyte. Repertori i blogjeve.

  PërgjigjuFshije
 3. Ku e gjete kete shejtan foto aman.
  :)

  PërgjigjuFshije
 4. qenka dhe e perkthyer keq ne anglisht , tipike per italine

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet