07 maj 2007

sa per te qeshur

"gju me gju me popullin"


4 komente:

 1. me verte sa i trashe dhe injorant qe esh:)
  me shkrive Edrus qe ne mengjes.rrofsh:)

  PërgjigjuFshije
 2. hahahahahahahaha!
  Je i keq me...amerikanët. Ta dish!

  PërgjigjuFshije
 3. papa duket sikur thote, "pupupu krushqi me bushin":)))

  rrofsh edrus!!

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet