09 prill 2007

Guzhinjeret


Na gjeten me te vegjelit neve dhe na lane qe te gatuanim......
.....Ju betohem qe e cuam me shume se gjysmen e mishit te pjekur ne tavoline :)

6 komente:

 1. Fshati që duket, kallauz, nuk do!!!
  Të zëntë gëzuar ngahera!

  PërgjigjuFshije
 2. hahahaha Edi sa kam qesh kur the se e cuat me shume se gjysmen e mishit brenda...uroj qe tju kete bere mire..

  ela

  PërgjigjuFshije
 3. edhe une qesha me punen e mishit por me fort qesha me ate qe the se :na gjeten ne te vegjlit:))))

  PërgjigjuFshije
 4. Ju paskan rene ne qafe pse s'thua ;)

  PërgjigjuFshije
 5. e mi elais se nje fundjave e shkrete eshte do gatuajne edhe burrat nga njehere..

  ela.

  PërgjigjuFshije
 6. edhe nje here ne vit qe gatuani mishin e hani per veten tuaj:)))

  gezime te tilla pac gjithnje ne jete!

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet