14 mars 2007

Shikon dhe keshtu


Arkitekture moderne ......ndoshta fotografia ka dale me e bukur se realja,por te shikoje veshjen e fasades me llamarina te 'mbetura' te krijonte nje fare impresioni,impresion qe te con ne tjeter atmosfere ne foton e meposhteme........

...s'kisha mundesi qe te ndaloja,por jam i sigurte qe po te shikoja tek porta e shtepise,do te ishte patjeter e shkruajtur:Noe :)

P.s:mund t'i shikoni te zmadhuara duke klikuar mbi fotografite,dhe mos shikoni cilesine e fotografive.........kam qene duke ecur me te pakten 80km/ore.

5 komente:

 1. Ajo varka ne maje te catise me kenaqi mua. I kane te zgjidhura problemet edhe sikur te permbytet bota. :P

  PërgjigjuFshije
 2. I vetmi vend nga mund t'a fotografosh eshte nga autostrada A4 (ndermjet Brescia est dhe Brescia centro ne drejtim te Milanos,ne krah te majte...vetem po ta dish se eshte mund t'a vesh re :),dhe vetem ne ecje mund t'a fotografosh,sepse s'ka shesh qendrimi ne ate pjese te autostrades.

  PërgjigjuFshije
 3. kij kujdes timonin se ata e kane te zgjidhur problemin e tyre:))

  fundjave te mbare!

  PërgjigjuFshije
 4. hehehe sh e bukur kjo e dyta se nuk e bura re arken deri sa e zmadhova :D!

  PërgjigjuFshije
 5. m'kane bere me semundje fotografet e peshkut :),arrij qe te shikoj dhe gjera qe me pare s'arrija qe t'i shikoja :)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet