14 mars 2007

Grate

Mbasi iku 8 Marsi,mund edhe te kujtohemi per te fortat e grave:
1-Grua pa burre (ose ai qe i vadit lulet ......eshte me shume se 1 :) )
2-Grua nikoqire(mire qe s'ka provuar dhe ti shtrydhe .......)
3- Kur s'besojme ne zotesine e tyre per te parkexhuar......
4-vijon nga nr 3 :)

3 komente:

 1. pah ç'paske qene Edrus...
  sa shpejt nderrove mendje:)

  PërgjigjuFshije
 2. hahaha Edrus
  ajo fot nr 2 me shkriu se qeshuri..

  PërgjigjuFshije
 3. Ka edhe me keq,por s'kam dashur te shkoj shume me tej ;)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet