13 mars 2007

komoditetipashe kete foto ,dhe ,humorit te pronarit te lokalit te kesaj banje(me ane te se ciles ka dashur ti coje lart 'moralin' cunave qe te mos bejne pis per toke :) ),i shtova dhe fotot e tjera ku.........rritet komoditeti i klienteve...
....per ''dembelat''...

.....mbas ''mizes'' se pikturuar,ja dhe versioni i kampionatit boteror,per te rritur ''shenjen''....


....''racizem'' kunder burrave??...

....dhe varianti,per muzikantet........si dhe modeli ''superteknologjik'' per ata qe s'ndahen dot nga zyra :)

6 komente:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=QTsXlTKaFq0
  he he he !

  PërgjigjuFshije
 2. banja "jazz" ishte me origjinalja. Sidoqofte jam me i interesuar per banjen kineze ku cici behet ne shoqeri :D - eh ky kolektivizmi komunist kinez!

  PërgjigjuFshije
 3. Erdus, une jam pak dembel te them te drejten, keshtu qe ti e merr me mend vete se ku do me pelqente te shkoja, aq me teper qe shpesh me lodhet dhe dora ngaqe ..... :))

  PërgjigjuFshije
 4. ha ha sa kam qesh o Edrus:)

  PërgjigjuFshije
 5. Joni,ke te drejte ;),mund te rrotullohesh nga te gjitha anet ;)

  Leonard......ti cun i ri dhe dembel?? :)
  Apo te pelqen qe te ta mbajne..... :)

  Eni,me behet qejfi qe te paskam shtuar nje cike gazin......dhe mos na harro kur te shkosh ne Tirane(1 euro ora ne c'do internetcafe :)...rruge te mbare dhe un bacino a Elona.

  PërgjigjuFshije
 6. E fichissimo il bagno jazz...kushdo qe mund te ulet mund te ngrihet musikant

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet