01 mars 2007

foto nga shqiperia(vazhdim)

Elais,c'doje te shikoje??gjysmat jane si kjo e sipermja :),kur dilja nga lokali behesha me 'romantik',por dridhjet e duarve ishin ne perpjestim te drejte me numrin e gotave te kthyera ;)5 komente:

 1. Edhe fotot si e para jane te bukura.
  Percjellin ambjentin dhe zgjojne kujtime :)
  Faleminderit qe ma plotesove deshiren.
  Tani me ngelet vetem te vendos daten e udhetimit me te afert per ne Shqiperi.

  PërgjigjuFshije
 2. Elais,ta keshilloj qe te shkosh :)
  une preferoj keto periudha qe jane larg rremujes se kthimit masiv te emigranteve ne shqiperi(trafiku disi me i lehte dhe kursi i kembimit disi me i favorshem).

  Une pata fatin qe te isha ne periudhen e zgjedhjeve...dhe dritat s'u nderprene as dhe per nje moment.......prandaj,perfito nga rasti qe s'kane arritur qe te numerojne akoma 'kutite' e fundit :)

  PërgjigjuFshije
 3. Ciao Edi kam nje ide,pse nuk nderron zanat dhe behesh fotograf.

  PërgjigjuFshije
 4. Endrus
  foto qe keni ber ju jan sh te bukura.........padyshim ju dini diçka nga arti i fotos ;)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet