03 mars 2007

Bedriu per nje kafe


Erdhi per kafe,por kur pa shishen e rakise......nderroi mendje,dhe kur pa dhe salcen e kosit dhe patellxhanet turshi,pretendonte qe ti nxjarrja shishen e Cepanit :),dhe s'kisha se si ti thoja qe s'eshte,se ai e dinte se kush dhe kur ma dhane (mos shikoni qe eshte ne shishe plastike,se permbajtja eshte origjinal thane :)

6 komente:

 1. Ed!
  Edhe unë, në një mendje me Bedriun qenkam.
  Nuk të lëvizja andej ore djalë, sikur tërë karabinierinë t'më sillje! Pse, kështu bëjnë miqtë dhe vëllezërit?
  Mbushin tavolinën dhe, heshtin?!
  Mirë, mirë...
  Dardha, e ka bishtin mbrapa(akoma)!

  PërgjigjuFshije
 2. 4 shishe litroshe me raki me sollen tani ne mars. c'do bej, c'do bej me te? :P

  PërgjigjuFshije
 3. bo bo bo ajo salca e kosit...

  PërgjigjuFshije
 4. o bo bo Edrus na hoqe trurin ti me keto gjera...mezi po pres pushimet un e tja mbath ne Shqiperi

  PërgjigjuFshije
 5. amour,ketu jemi ne Itali(se ne shqiperi s'jane gjera qe te bejne pershtypje keto :)

  PërgjigjuFshije
 6. yummy...epo helbete njerez jemi dhe na pelqejne me shume mezete se kafete:))...patellxhane turshi, oh sa me ka marre malli:(

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet