03 shkurt 2007

Rrethrrotullimi i Zogut te Zi


Si mund te ndertohet rrethrrotullimi me i famshem ne Shqiperi
Me ngjyre te kuqe ,eshte pershkruar itenerari qe duhet te ndjekin ata qe vijne nga Kamza,per ne drejtim te stacionit te trenit :)

7 komente:

 1. Mund te themi me krenari qe po ndertojme rrethrrotullim (nuk e dija se quhej keshtu) me te komlikuara se te jashtmi.

  Edrus po pres mesazhin tend per te vendosur blogun tend tek blogu i ri

  PërgjigjuFshije
 2. Jam krenar sepse eshte ideuar dhe ndertuar nga nje shoqja ime (Eda :) ),e di qe eshte nje cike i komplikuar,por shqiptaret avash avash do t'ja marrin doren .

  PërgjigjuFshije
 3. Prisja të ishte më i ndërlikuar ky...rrethrrumbullaku!

  PërgjigjuFshije
 4. I bukur ky rethrrotullimi..dhe emri gjithashtu..po kur??

  PërgjigjuFshije
 5. e.T,Eden aty e kishe,ja thoshe ne sy :)

  PërgjigjuFshije
 6. sa mire do ishte te behej vertet..

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet