05 shkurt 2007

Ndarja

Jeta do te ishte me e qete
nese kurre s'do te ishim takuar.
Gjithcka ndoshta do te qe me e lehte,
s'do vuanim te pakten per te harruar

Jo,s'jam ne gjendje as te shkruaj dhe as te them asgje, qe te mund te shpreh gjithcka ndjej ne keto momente......
Gjeta kete foto,e vetmja qe mund te simbolizoje me se miri ate qe nenkuptoj ne keto momente me nje NDARJE.....
...sa do te doja qe te kisha nje dore te forte,dhe ne grusht te mblidhja ato fjale te dala nga zemra e mikut tim,dhe me to te bera shuk ti zija frymen asaj, qe te mos kishte me force qe te shkepuste ato fije qe e mbanin lidhur me ate shpirt njeriu qe eshte Ai miku im
Jam aq i turbulluar sa ndjej ne trupin tim dhimbjen ,dhe ndihem i paforce per te pershkruar budallallikun tim ne komentimin e dhimbjes se TJETRIT.

Shpresoj qe te ma kete falur budallallikun tim

14 komente:

 1. Faktikisht, kjo që ti thua, mund të thotë atë që ti mendon se nuk mund të shprehësh...mund të jetë e vërtetë që keqardhja dhe mirëkuptimi i vërtetë shprehet vetëm në heshtje.

  PërgjigjuFshije
 2. Te kam falur edrus,te kam falur !

  PërgjigjuFshije
 3. edrus, blogu im quhet thjesht:"bathbathponjekokerr" :)))

  PërgjigjuFshije
 4. http://agonek.blogspot.com/2007/02/lamtumir.html

  e.T shko hidhi nje sy me pare se te presesh pergjigje nga une sot :(

  PërgjigjuFshije
 5. jo fort t'sineqrt e paske pat pendimin. :(

  PërgjigjuFshije
 6. m'bone me fol shum, t'sinqert desha me than. :)

  PërgjigjuFshije
 7. bathebathe....po nje vrime thua ti

  PërgjigjuFshije
 8. Asnjë budallalik!
  Ndjehem mirë që të "njoha"!

  PërgjigjuFshije
 9. Komenti u hoq nga administratori i blogut.

  PërgjigjuFshije
 10. Komenti u hoq nga administratori i blogut.

  PërgjigjuFshije
 11. Komenti u hoq nga administratori i blogut.

  PërgjigjuFshije
 12. mendoj se nuk eshte e nevojshme te flasesh per ti qene prane tjetrit.mjafton ti rrish prane dhe kjo do ta ndihmonte ate.ndaj mos u ndje keq.

  PërgjigjuFshije
 13. edrus, fotografia jote me duket shume tragjike. Mendoj qe miqte e vertete jane ata qe mundohen te na kuptojne dhe na falin.

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet