06 shkurt 2007

burrat & grate

Pa fjale.....
ndoshta s'me ka kaluar akoma dhimbja e kokes qe dje,do te doja qe te perkujtoja Bob Marley(meqe ishte dita e ditelindjes se tij),por nderkohe qe po kerkoja tekstin e nje kenge,u ndesha me keto 'vizatime'....ju ktheva tekstin ne shqip dhe i vura ketu.

10 komente:

 1. kjo fotografia eshte per tek mamadhia dhe per me shume jane thashetheme.

  Pres mesazhin tend per pershkrimin e blogut tend.

  PërgjigjuFshije
 2. Keshtu eshte kur na ngelet qe te shikojme 'figurat' :P

  PërgjigjuFshije
 3. Tena,mamadhia eshte axhornuar akoma sot ;)

  PërgjigjuFshije
 4. ha ha e forte..oh sa kam qesh mo Edrus ..te dyja llahtar:)))

  PërgjigjuFshije
 5. te bukra keto Edrus..do i shtosh tek mamadhia?

  PërgjigjuFshije
 6. Me behet qejfi qe ju paskan pelqyer.
  C'do material qe mund ta konsideroni qe ja vlen qe te shkoje tek mamadhija,jeni te lire qe ta merrni dhe ta vendosni(s'keni nevoje as te citoni qe e keni marre ketu :),jo per gje,por meqe kam koneksion te avashte,humbas shume kohe me shkarkimin e fotografive :(.

  PërgjigjuFshije
 7. Altin
  hej endrus po ti qenke "anti-grua" deri ne thua
  ;)

  PërgjigjuFshije
 8. Altin,mire se erdhe ne boten e 'burrave' :).
  Jo,eshte nje menyre si nje tjeter per te bere nje cike gallate,duke sjelle ca aspekte qe ne jeten e perditeshme nuk jane shume larg realitetit :P
  Pastaj fakti qe vajzat e blogosferes nuk 'nevrikosen' do te thote qe ju pelqen pershkrimi qe ju behet femrave ne ato 'barcaleta' ;)(tani do me vrasin fare :))

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet