06 janar 2007

Urime N.AGOS


Nga nje post i Tetenes,(Fillim viti i mbarè),pashe qe blogu i n.Ago-s,ishte renditur i gjashti ne miriaden e blogjeve greke.
Komplimenti dhe urimet e mija me te mira per gjithcka ke bere dhe ke shkruar

3 komente:

 1. Shumë faleminderit!
  Së shpejti, bloggu yt apo i kujtdo tjetri, vëlla ose motër shqiptare, kudo që të ndodhet, të zerë vendin e parë!
  Çmim më të mirë se shkrimi yt, nuk paska.
  Bashkë me Tenën!

  PërgjigjuFshije
 2. Poezine 1000 mije heshtje e ka shkruajtur Neki Ago 3 vjete perpara. Nga doli e jotja kjo poezi? Te kopjosh ndonje meze nga guzhina shqiptare ka lezet. Po jo nje POEZI se nuk eshte e lehte.

  PërgjigjuFshije
 3. poezine 100 heshtje e ka shkrojture poeti shqiptar Neki Ago 18 vjet me pare, Greqia pati nderin ta lexonte tre vjet me pare !

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet