06 janar 2007

Befana
Uroj qe Befana t'ju kete gjetur te gezuar dhe t'ju kete sjelle karamele qe te gjitheve(sepse besoj qe keni qene te gjithe cuna dhe goca te urte dhe te sjellshem)...........


me thane se vitin tjeter do te kaloje "modeli" i axhornuar i Befanes :),prandaj(kjo vlen me teper per cunat ).....behuni akoma me te mire :)

Nuk ka komente:

Posto një koment

Faleminderit per komentet