14 janar 2007

"qoshja"

"qoshja" ime :)
si do ta shikonte Eni qoshen time :),pothuajse e njejte me qoshen tende apo jo Eni??

9 komente:

 1. :) - driving as theramy - shpresoj te mos kete trafik :)

  PërgjigjuFshije
 2. HAJDE QOSHE HAJDE..TYPICAL...:)

  PërgjigjuFshije
 3. O shofer!
  Ke një vend për në Ballsh?

  PërgjigjuFshije
 4. Para se të merrja patentë këtu jasht shtetit, makina më dukej e panevojshme (ne Paris dhe rrethinat e tij metroja është shumë e mirë). Kur fillova të bridhja me makinë ndjenja e një qosheje private më jepte gjithmonë e më shumë kënaqësi . Nuk e marr shumë makinën por të ndjej edrus për qoshen që ke zgjedhur.

  PërgjigjuFshije
 5. Ajo Iveco po ma beka Chryslerin tim te me duket teper i thjeshte, u dashka importuar :)

  PërgjigjuFshije
 6. Une jam aq sh kohe ne te..eshte shnderruar vete ne qoshe..è l'unica

  PërgjigjuFshije
 7. faleminderit per komentet tuaja.
  blendi,vetem per te kaluar tangencialen e Mestres(afer venezias,12km)65minuti :(.

  Eni,por ndryshe nga qoshja jote,s'mund t'a pasuroj me xhinglamingla :).

  N.ago,jam per Berat(shkoj ne Polican :),po deshe hajde.

  Tena,te pakten jam vetem dhe s'me can koken njeri :),bej c'te dua dhe s'kam njeri afer :).

  Llukan,Iveco stralis,480,superaccessoriata :)...na trajtojne mir se na duan apo...?

  Eda,famiglia di un collega??:)

  PërgjigjuFshije
 8. ii pse me xhinglamingla esh e mbushur qoshja ime e :(

  PërgjigjuFshije
 9. Eni,ne vendin e punes(timin)c'do gje qe s'hyn ne pune...eshte xhinglamingla :),dhe megjithese mund te me pelqejne,s'kam mundesine qe te 'pasuroj' "qoshen" time me gjera te teperta :(,dhe po te vija 'monalizen' tek qoshja ime...njelloj do te ishte:xhinglamingel....ndersa ne qoshen tende,edhe nqs do zbrazje koshin e letrave,njelloj do te shikonim nje 'kryeveper' tenden,tashme e njohim shijen tende :)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet