14 janar 2007

fotogrfi principiantesh


ngaqe pashe avtarin e Enit,mu kujtuan fotografite e mija .....kam nje dynja me perendime dhe lindjet e djellit,por ajo e para eshte ajo pas te ciles jam dashuruar,dhe me e bukura eshte se kam kaq vjet qe kaloj prane atij perroi,dhe asnjehere s'pata qendruar te shikoja pikat e veses ne agim(e vetmja qe me beri te heq sfondin me "dhermiun" e Drinit(D. Sema)

10 komente:

 1. unejam ne flickr,por nuk e di se si ti ve tek peshku :(

  PërgjigjuFshije
 2. edrus,ke qene ndonjehere ne Galerine Kombetare te Arteve ?
  (nepermjet linkes se kioskes sime)

  PërgjigjuFshije
 3. sie ke nickun ne flickr edrus?nese do ti vesh tep peshku , duhet ta rregjistrosh peshkun me pare si grup.

  PërgjigjuFshije
 4. jam regjistruar si kudo me :edrus,dhe kur shkoj tek grupi i peshkut,tek lista e anetareve del dhe emri im,por s'ka asnje opcion qe te kaloj fotot e mija(bile kam dicka ne flickr)tek peshku...
  kete s'bej dot,qe te ve fotografite tek peshku,sepse ne flickr mund ti hedh :(

  P.s:e.T,qe te te bind qe jam atje,shiko qe te kam lene nje koment tek fotografite e tua(apo dergimi qe me behej tek galleria jote ,i referohej pikerisht atij komenti?? :)

  PërgjigjuFshije
 5. more emailen time ne flickr ?

  PërgjigjuFshije
 6. Shume te bukura keto fotografite

  PërgjigjuFshije
 7. te fotografosh sot,duhet vetem qe te kesh aparatin fotografik me vehte :),gjenden gjithmone momente dhe caste qe vete gjendja shpirterore ta kerkon qe te fiksosh ate moment,dhe nepermjet asaj fotoje t'ju trasmetosh dhe te tjereve,emocionin qe te pershkon ne ate moment.

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet