03 janar 2007

ne lufte per ceshtjen......

Si e imagjinoj....
fjalimin e fundit perpara zgjedhjeve

"Provova te krijoja lidhje me komunitetin islamik,
provova(gjithnji per te miren tuej) t'i puth b... doren Janullatosit....
provova e gjithcka provova kunder komunizmit shqiptar....
po provoj dhe "gurin e fundit".............po bahem Pape

P.s .Per te gjithe ata qe m'kane besue q'u shndrrova nga komunist n'demokrat,une ju them juve.......qe per ju nderroj dhe fe"

1 koment:

Faleminderit per komentet