16 janar 2007

fotot e mijaS'e di nese jam ne lartesine e asaj qe kishit imagjinuar,por meqe me beri me ''turp''Tena,ja disa foto te sapomarra me webcam

19 komente:

 1. marshallah!
  sa qenke rritur. :)

  PërgjigjuFshije
 2. Blendo,edhe pa u rrujt,pale sikur te rruhem edhe une ;)

  PërgjigjuFshije
 3. Po rruhu mer dreq rruhu se je bo per turp. Qaflesh :D

  PërgjigjuFshije
 4. "me shkume do ta mbaj" :P
  LLukan,iku koha kur kerkonim qe te dukeshim te bukur:),tashme c'eshte bere ka shkuar...u plaka dhe une ;)

  PërgjigjuFshije
 5. Oh! Aman!
  Tani është që, kurrë nuk kam për të vënë më fotografi timen unë në publik!
  E bëre me qëllim që t'më krijosh traumë psikologjike.
  Kështu janë shokët e mirë?

  PërgjigjuFshije
 6. ore N.Ago,tallesh dhe ti tani,mire cupat qe u larguan(e shikon qe sapo vura fotot asnje s'shkruan me),po s'te lene rehat as mizat i thone kesaj pune :)

  PërgjigjuFshije
 7. Ç'miza thua ti ore mik?!
  Më del ti , ballë për ballë mua dhe, më kanë mbuluar djersë të ftohta.
  si të lënë dhe qarkullon i lirë xhanëm?
  Dale-dale?
  Pse këmisha çik e grisur?
  hë hëëëëëëëëëë

  PërgjigjuFshije
 8. minchia,.. quanto 6 bello!

  PërgjigjuFshije
 9. 'chiedimi se sono felice' :)
  'chi è claudia'??e.tj e.tj

  PërgjigjuFshije
 10. per te shtuar perfaqesine e femrave qe e paske patur merak, po perseris ate qe tha blendi: cun king!

  PërgjigjuFshije
 11. nuk eshte puna se jam king,por jam i 'squt' :P,prandaj e mora foton nga webcam ,sepse po ta merrja me aparat fotografik... ahha,do shikonit nje album te tere te N.Agos(qesh)pastaj.
  Bizele,anglishtja ime nuk shkon me shume se numrat nga 1-10 :),dhe ky eshte shkaku qe nuk 'guxoj' te shkruaj tek ty :(,s'dua qe te bej ndonje budallallik qe te pergjigjem per tjeter gje :)

  PërgjigjuFshije
 12. me fal Edrus po sapo e pashe foton tende se mbreme nuk pata mundesi ti kontrolloj blogjet..
  Ec aty çun king:)Kur pashe foton tende e kuptova dhe nje here se ke vertet nje sens shume te mire humori qe arrite ta tregoje veten si nje mosnter ne komentet tek blogu im:)
  p.s: goca qe kishte dale ne foto te ngjaka goxha...

  PërgjigjuFshije
 13. njerez do thoni ju per ke goce e ke fjalen se nuk shofim nai goce:) po te futeni te llogaria e flickr e edrus e shifni .www.flickr.com/photos/edrus

  PërgjigjuFshije
 14. tërp tërt jo vetë që nuk e kam vënë akoma fotografinë time por dhe po bëj një koment me shumë vonesë.
  Duke parë fotografitë e tua edrus, ajo që bie menjëherë në sy është qeshja jote dhe fotografitë janë me shumë dritë.
  Së shpejti coming out te tetena "Japim fjalën" vetëm se duhet të zgjedh një çik fotografitë se ne këtej nga franca nuk e pranojmë plakjen dhe jemi gjithmonë të rinj.

  PërgjigjuFshije
 15. bukur ke dale Edrus..pse thua qe u frikesuan gocat..ja 4 goca te shkruajten:)

  PërgjigjuFshije
 16. si fytyre e pame me dukesh,mujsh me me dale prej Serreqit :D :D se ti jap do porosina per shkoder :D :D
  laurent

  PërgjigjuFshije
 17. Eni,ajo eshte cupka e vogel(9 vjece) :),e madhja e di si me tha??
  -mos do te me bleje ndonje kostum ndonje atje,prandaj mos guxo te vesh foto timen :)??
  Faleminderit 'cupkave' te tjera per komplimentet

  Laurent...fillon fiera keto dite :)do vish??me co fjale :)
  (ku je??zona AL(valenza)?? nese po shkruame se ke dha ca shkodrane te tjere atje tek Damiani...pyeti me njohin :)

  PërgjigjuFshije
 18. ciao me sa qenke rrite marshallah..

  jo jo une jam paksa larg jam ne qytetin e Romeos e Zhules mos na lexoje Laura se me bevuto il nero (piu e zeza)e zeza po shajme femrat :D:D..jo nuk kam mundesi te vij per momentin po ti e di se jemi shume afer me pak se 1 ore...
  laurent

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet