20 shkurt 2008

Kush do të bëhet milioner???

Gjynah që kjo pyetje nuk i kishte rënë ndonjë shqiptari.... me siguri që nuk do gabonte dhe do të jepte përgjigjen e duhur.

16 komente:

 1. HAHAHAHAHA ku te shkon mendja dhe ty... :)

  PërgjigjuFshije
 2. Shume e goditur kjo. Dergoja Gazetes Shqip, po se botuan po shihe.

  PërgjigjuFshije
 3. Erdhi dhe 22 shkurti!
  Gezuar :)))))

  PërgjigjuFshije
 4. GEZUAR EDRUS!!! U befsh 100-vjec! Uroj qe endrrat e tua te behen realitet, edhe pse tani ne "rini":))

  Me se fundmi mund te komentoj tek ky blog, yeah yeah yeah:))

  p.s. Elais, une mendova qe isha e para, por ma paske kaluar:PP

  PërgjigjuFshije
 5. Gezuar Edrus.

  Paske ditelindjen sot eee

  U befsh plaku i mocem me mjekerr te bardhe qe na tregonte endrrat ne imagjinaten tone kur ishim te vegjel.

  Respect bro.

  PërgjigjuFshije
 6. Kush do të bëhet milioner??? Te gjithe ne, edhe Edrusi.

  Perveçse qe te behesh 100 vjeç, te uroj & te behesh milioner.

  Gezuar.

  Darien

  PërgjigjuFshije
 7. o le le o la la sot ditelindjen kush e ka???

  a doni me per Edrus???


  a do miq o i zoti i shpis???


  uroj qe keto 10 vjet ma t'veshtire ti kalosh dhe ti si gjithe ne sa ma mire,per te tjerat jam une i pari qe te ndihmoj...

  PërgjigjuFshije
 8. Edrus të uroj edhe njëqind vjet të tjera me shëndet e lumturi në familje .

  ps. flm gjith atyre që "mbajtën" fjalën :)

  PërgjigjuFshije
 9. Hm!
  Gëzuar o i zoti i shtëpisë!
  Të paçim me jetë e me shëndet, me soj e me sorollop!
  Gëzime e lumturime, begati dhe (të tjera si këto) frymëzime!!!

  p.s.: Nuk besoj se mendon ndonjëri për Salën?! :P

  PërgjigjuFshije
 10. Rrofshi dhe ju paça!

  Elais... gjithmonë e kujdesëshme :)

  Bellë... shpresoj që ne të SHKURTIT, të mblidhemi ndonjëherë...atëhere ke për të parë se ç'do bënet :)

  Selfi, faleminderit. Të të rrojnë dhe ty gjithë të dashurit, dhe natyrisht një urim special për "mackën" time të preferuar :)

  Olti rrofsh! Kënaqem me djem dhe çupa aq të pjekur dhe të zgjuar sa jeni ju të gjithë, për të mos patur nevojë që të jem shumë i urtë dhe me mjekërr unë :)

  Enushe ejvallah! Të paça dhe urimet e mia më të mira për ty zemrushe... me një fat të mirë dhe me një dasëm ku të festojmë të gjithë :)

  Darien faleminderit... shpresoj se dhe ti do të kënaqeshe dhe me më pak (gjysëm milioni për shembull :P )

  Dritan faleminderit! Gjithë të mirat dhe ... sa më shpejt me mundësinë për të patur mundësi që të mblidhen ndonjëherë të gjithë Shkurtaxhinjtë ;)

  KRISTO! Dje e mora vesh se pse të kam dashur kaq shumë që kur të kam njohur :))))) RRofsh dhe gëzuar edhe ti! Të të rrojnë fëmija dhe gjithë ç'ke për zemër.

  N.Ago faleminderit!
  Dhe ta mendosh se isha aq i dashuruar pas kësaj "krijese" sa megjithëse shikoj se e kanë parë mbi 300 herë... kam frikë se në Shqipëri nuk e njohin këtë programin televiziv ;)

  Dhe një herë Ju faleminderit të gjithëve!

  PërgjigjuFshije
 11. wow edrusi paska pas ditelindjen....e si ndihesh sot eee...
  ke me pershtypje te keqe per qepet?


  amen amico mio!

  PërgjigjuFshije
 12. Dhe 100, o Edrus djali, dhe shumë shëndet, dashuri e 1'000'000$!

  PërgjigjuFshije
 13. ja dhe ketu e bera qoken. Edhe 100!

  PërgjigjuFshije
 14. Komenti u hoq nga administratori i blogut.

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet