25 janar 2008

Gjeni diçiturat

Provoni të gjeni diçiturat për çdonjërën nga fotot, si dhe një titull për të treja bashkë.
P.s: Për të evituar mungesën e fantazisë, nuk pranohet titulli:Peshku pa ujë :P

7 komente:

 1. po titulli macja me uje pranohet :P
  Ps: mungesa e fantazise nga ana ime vazhdon te evidentohet qarte ;)

  PërgjigjuFshije
 2. Elais, hehehe une po mendoja "macja ne akuarium" kur ti e paske vendosur macja ne uje:))

  Edrus, per kesi fantazish s'ta kalon kush, keshtu qe mos prit kot:))

  PërgjigjuFshije
 3. Na o bo menja Peshkpauje o edi!? :)

  E ardhmja eshte e Peshkut Pa Uje!

  Vertetim hipoteze: Bota po ecen mbrapsht, do behemi te gjithe tru peshq. :)

  Me shkrive.
  Rrofsh!!

  PërgjigjuFshije
 4. 1. Sa u mesuam mos ta hame sapunin per djathe; tashti kushedi sa banane do hajme derisa te mesojme qe nuk jane peshq!

  2. Cudi! A jam ne enderr? Me picko ndonjeri! Mbameni se do i punoj qindin kesaj koteles!

  3. - Sa dite do rrime ketu? - Pse, cfare halli ke? - Po ja, m`u moren mendte duke ardhur verdalle ketu. - Ehh mos u anko dhe kaq shume se mire je ketu; degjova te zotin e shtepise qe donte t`i bente te gjitha dyert akuarium. Thuaj ishalla s`po na nguc neper dyer...

  PërgjigjuFshije
 5. Kush e pastron bananen dhe nga luspat tani!
  Peshku i thote maces: "Who is your daddy?"
  Nuk i laj duart jo, era peshk do vijne prape! Ose
  "Oh no, am I lost again?I thought this was the bathroom!"

  Ato te parat ishin per te te ngritur pak nervat ne lidhje me P.S-in. :)

  PërgjigjuFshije
 6. 1.kur behet deti kos dhe peshku behet banane:D

  2.Peshku i thote maces: oooo mu ke guri qe bo xixa , ja me lalen te shkojme per pica:D

  3.kur je i zhytur ne pisllik, ene oqeani s'ta del dot me te pastru:)

  rrofsh Edo se morra dozen e humorit ktu:)

  PërgjigjuFshije
 7. Te perfundosh ne nje akuarium te hapur apo te mbyllur ( lavamani) eshte njelloj si ajo banania pertoke.

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet