14 tetor 2007

Kartolinë nga Iraku

Funny Pictures
Funny Videos

9 komente:

 1. http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/4494/Iraq+Photos/
  shikoje këtu atëhere :)
  Mirë se erdhe këtej Trust!
  Përshëndeti dhe të tjerët nga ana ime ;)

  PërgjigjuFshije
 2. Endrus cte kane bere amerikanet si keq po zihesh me ta... Po kjo ishte e madhe sidoqofte :D

  PërgjigjuFshije
 3. Shum cinizëm fotoja ,
  Edi ti harroje vizën për në Amerikë , e mbushe kupën :)))))

  PërgjigjuFshije
 4. Kristooooooo!
  Ç'dreqin do më çojë në Ameriqi??
  Peshku??-JO
  Vera??-JO
  Mishi i pjekur në hell???-JO
  Epo ahere???
  Lëna rehat të keqen :P

  PërgjigjuFshije
 5. Komenti u hoq nga administratori i blogut.

  PërgjigjuFshije
 6. Sofokli, komentin tuaj e hoqa unë.
  Sepse ishte jashtë teme.

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet