25 prill 2007

Volare

Kjo eshte nje nga kenget me famoze ne bote (dhe jo se eshte italiane :) ).... provoni ta shqiperoni si do t'ju pelqente juve qe t'a degjonit.
Dhe me e bukura eshte se megjithese e kam degjuar me mijera here, eshte hera e pare qe lexoja tekstin komplet sot, dhe shikoja se shume gjera s'ishin ashtu sic kujtoja une se ishin :) .

2 komente:

  1. Keni kohe dy jave per te marre pjese :)
    Per te gjithe ata qe duan ta ruajne 'sekret' deri pas dy javesh, mund te ma dergoni mua textin tek: edrus@shqipo.com

    PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet