18 qershor 2007

Perralla me mbret

Ishte nje here nje mbret, qe kishte nje vajze shume te bukur. ajo ishte shume e bukur...por kish te nje te keqe, c'do gje qe ajo prekte me dore... shkrihej.
Te gjithe meshkujt, per kete veti te saj e kishin frike dhe asnje s'donte qe te martohej me te.

I deshperuar, mbreti i kerkoi te gjithe magjistareve, qe ti gjenin nje zgjidhje ketij problemi, dhe ata, pasi kryen te gjitha ritet qe dinin,arriten ne nje zgjidhje te pjeseshme: kjo e keqe,do t'i ikte princeshes,vetem atehere kur dikush do te gjente nje material qe nuk arrinte qe ta shkrinte .

keshtu mbreti vuri lajmin qe: kush gjente nje material qe e bija nuk arrinte ta shkrinte....do te merrte per nuse princeshen.


Mbas disa kohesh,ne pallatin e mbretit, u paraqiten tre princa.

i pari solli nje cope titani (metal shume i forte), por sapo vajza e preku...e shkriu

i dyti solli nje diamant,me shpresen qe s'do te kete material me te forte,por....edhe diamanti u shkri.

i treti i tha:"nese do te prekesh dicka te forte,fute doren ne xhepin tim".
princesha , megjithese i pati humbur shpresat, pranoi qe te fuse doren ne xhepin e tij, dhe per cudine e saj,"ajo" gjeja,nuk shkriu...dhe sa me gjate e mbante ne dore, ndjente ngurtesine e saj.

Mbreti s'po i besonte syve te tij,kur shikonte vajzen e tij te lumtur, qe kishte dicka ne dore qe nuk shkrinte, dhe i lumtur, shpalli princin si te shoqin e se bijes.


Pyetje: cfare gjeti ne xhepin e djalit princesha??


jepni pergjigjet tuaja .

13 komente:

 1. The solution is right here :) :D

  http://www.youtube.com/watch?v=gk8dr_Hdp0Y

  PërgjigjuFshije
 2. une nje gje nuk kuptova tek perrala, princeshen nuk e donte njeri dhe pastaj nje konkurs kush do ta fitonte si çmim ?

  Per ate qe gjeti tek xhepi mu kujtua nje barcolete "paske dhe zoq te ngordhur" nuk e di nese e kedegjuar ?

  PërgjigjuFshije
 3. Edrus, u befsh lemsh! :))))))
  Akoma po qesh me komentin e Tenes... :D

  PërgjigjuFshije
 4. pika pika djali burr merret me prralla me mbret :PP

  nuk e di ça kishte ne xhep por po na the ne cilin xhep e kishte edhe mbase e gjejm ;)

  p.s e shkreta ajo çpasak duruar deri ate dit

  PërgjigjuFshije
 5. Me kto gjeegjezat porno na kpute. Po me vjen nje shpjegim teknik per kte gjene qe nuk shkriu, po po e le se pasaj duhet ta besh adresen:
  edrusXXX.blogspot.com

  :)))))

  PërgjigjuFshije
 6. Ore po ç'paskeni qënë juve??
  Kjo është një variant i reklamës së M&M (shikoni figurën këtu :P http://www.lhs.logan.k12.ut.us/~jsmart/m&m.gif

  PërgjigjuFshije
 7. mos ishte gje shishja e coca-cola?

  PërgjigjuFshije
 8. komenti i Tenes eshte ulerime!:))

  PërgjigjuFshije
 9. mos kishte gje sekrecionet e hundes dhe i ngeci dora

  PërgjigjuFshije
 10. ndoshta ishte xhepi keshtu mendaj une

  PërgjigjuFshije
 11. ka pas munsi te shkrihet dora princeshes aty hhahahah

  PërgjigjuFshije
 12. ja fusni kot more

  PërgjigjuFshije
 13. un nuk e di por po beja shaka

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet