18 prill 2007

Lap Dance

15 komente:

 1. o ho ho sa kam qesh.rrofsh!

  PërgjigjuFshije
 2. mos te humbte paswordi edrus:)

  PërgjigjuFshije
 3. m'pelqeu shume ndaj e vodha per ke mamadhia.s'tvje keq besoj:)

  PërgjigjuFshije
 4. :)))) E bukuuur !

  PërgjigjuFshije
 5. vazhdimi:
  Beso dhe kontrollo :P

  PërgjigjuFshije
 6. @ Eni, c'eshte e jotja eshte e imja dhe c'eshte e imja eshte e imja :P

  @ e.T mos 'te humbte vula' thuhej dikur :)

  @ Elais, une dhe e.T (megjithse dikush thoshte se jemi te ulur tek tevolina tjeter, atje ne krye)... s'jemi per keto lokale... ne i presim kur te dalin livadheve qe t'i provojme :)

  @ belle, u kenaqa me fotografite atje tek ti, dhe megjithese Tena fliste shqip, kisha 'frike' se mos beja ndonje gabim 'politik' po te flisja :)

  @ Kris..... po te ishte ndryshe beson se do ta shikoje ketu?? ;)

  PërgjigjuFshije
 7. Po jo ti mo Edrus.
  Ai demi qe tha : Te mrekullueshme
  pasi demi i dyte pyeti: Te jene natyrale ?
  do i sugjeronte: Beso dhe kontrollo.

  Dmth nuk do hynte vete ne gjynaf po do i nxirrte geshtenjat nga zjarri me duart e tjetrit.

  PërgjigjuFshije
 8. un them qe kto jan lop maqedonse nga ato qe ushqehen me OMGJ. Lopet shqiptare jan me te moralshme dhe maksimumi mund ti shofesh me n1 videoklip.
  ah, dhe nji tregus tjeter qe ma verteton teorin, demat shqiptar pijne RRRed bull, sade, jo birr.

  PërgjigjuFshije
 9. hahahaha sa kam qesh .....shume e forte kjo .....

  Ela

  PërgjigjuFshije
 10. ha ha e forte kjo strangeman:)

  PërgjigjuFshije
 11. O pyke ! se tani e pashe me vemendje.surrati nuk i duket, atehere ku te marr vesh se eshte lope e jo dem me kater ashtu ?

  PërgjigjuFshije
 12. Ps: dhe keta qe jane ulur ne tavoline e kane zili ?

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet