03 prill 2007

A e dini se...

1- eshte e pamundur te puthesh brrylin (e krahut tend)
2-Krokodili s'mund ta nxjerre gjuhen jashte
3-duke studiuar per 80 vjet rreth 200.000 struca s'eshte pare asnjehere qe ta fusin koken nen rere.
4-derrat s'munden fizikisht qe te shikojne qiellin
5-50% e banoreve te globit s'kane bere ndonjehere nje telefonate.
6-nese teshtini shume fort,mund dhe te thyeni ndonje brinje.
7-edhe se e pamundur qe ta benit praktikisht,nese do te teshtinit me sy hapur,syte mund te dalin nga orbitat.
8-minjte shtohen shume shpejt:ne 18 muaj,nje cift mund te arrije deri ne 1milion pasardhes.
9-cakmaku eshte zbuluar me pare se shkrepsja
10-35% e lajmerimeve per martesa qe vihen ne gazeta ,vihen nga persona te martuar
11- 23% e fotokopiatriceve te prishura,jane te tilla per shkak te personave qe hipin mbi to per te fotokopjuar te ndenjurat.
12- 75% e personave qe lexojne keto te dhena e kane provuar qe te puthin berrylin e tyre!Natyrisht edhe ti ke kontribuar qe ta mbash lart kete perqindje ;)

6 komente:

 1. Sa me pelqen te kontribuoj edhe une :)

  Ps> Shqyr qe nuk jemi minj.

  PërgjigjuFshije
 2. HE he he , un JO!

  PërgjigjuFshije
 3. Miremengjes Edrus!
  Me shkoi mendja ta provoj te puth brrylin, po pertova per momentin :)

  PërgjigjuFshije
 4. me nje fjale: shkulese:)))

  PërgjigjuFshije
 5. O ça gallate... Sapo lexova ate punen e berrylit thashe me e provu iher...kur tak lexova ate ne fund...shume e lezetshme ver8!

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet