09 shkurt 2007

Promemorje per rikthimin

Me urdher te gruas,per te shlyer te gjitha botimet kunder femrave,po botoj kete foto :)
Me tha qe te gjitha grate ,duhet ta stampojne dhe ta vene tek dera ;)

9 komente:

 1. Armik!
  O armik i burrave.
  Të morën gratë me vete?
  Sa u pagove të bësh të tilla...tradhëti?!

  PërgjigjuFshije
 2. Me mire ta printojme dhe t'ja veme tek kuleta them une.
  Per efekt parandalimi :D

  PërgjigjuFshije
 3. Neki,mire se erdhe,dhe me behet qejfi qe te paskemi gere dhe te qeshesh :)

  PërgjigjuFshije
 4. O Edi ... po aman or burr , ç`janë këto ! :)))
  Kris...

  PërgjigjuFshije
 5. ajo gruaja veç ka pamje të tillë, prej ish-gruaje, të egër, masive dhe gjithë energji dhjamore që gratë me një alkimi posaçërisht të tyren e kthejnë metafizikisht në vrer, superprodhim bilirubine dhe ca hormonesh të tjerë helmues, me rezultat një lloj arrogance fatale, (mustaqet janë një aspekt dhe efekt dytësor i kësaj)të cilën e përdorin për çdo rast, si kur kanë edhe kur nuk kanë mundësi (apo arsye) kështu që nuk të lë fare shpresë se ajo mund të përdorë pecin-okllainë-petësin, por direkt koburen-patllaken-revolverin me kripë kaustike në rastin më të mirë, me plumba kauçuku nëse ke më pak fat, dhe si armë të ftohtë nëse nuk ke fat fare!

  PërgjigjuFshije
 6. Bravo Edi....URRA per Edin:)

  PërgjigjuFshije
 7. Te dashur SHOKE,duhet t'ju bejme qejfin nganjehere dhe grave :)(shikoni sa entuziaste eshte Eni??
  por ju betohem qe qe sot e tutje,do ti bejme 'lecke'fare :)

  PërgjigjuFshije
 8. P.s,dokumenti i mesiperm eshte marre nga 'potofoli' i e.T

  PërgjigjuFshije
 9. edrus, une kam nje zgjidhje tjeter, ndryshoj rolet. Dal une per te pire nje gote dhe tjetri mund te presi sa te doje, e hop

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet