02 shkurt 2007

incidenti


S'ka gje me te keqe se te te duhet te frenosh ne menyre te papritur
Nga ky kamioni siper, 'fluturoi' nje tip kazani inoxi,qe ju perplas se pari nje BMW-je(ne foton e meposhteme),ku sic e shikoni,personi qe gjendej ne te ,e 'kaloi pa pasoja(ndersa makina ne pjesen e perparme te saj ishte e shkaterruar(s'duket ne foto :( )

Ja dhe 'objekti misterioz'(ufo o e.T ?)

Ne me pak se 10 sekonda,e gjithe autostrada qe e mbushur me copera paraurtesh dhe faresh dhe ndihej era e gomave qe kishim frenuar .
Tutto bene quel che finisce bene :),kaloi dhe kete rradhe.

2 komente:

  1. Të paska ruajtur Baba Tomorri!

    PërgjigjuFshije
  2. Ore,mire qe thone qe jemi nga fshati i gruas(gruan e kam nga Policani),por nese me ka pare njeri,do te kete qene ShnaNoj :),atje shkon plaka(edhe pse myslymane,qe ndez ndonje qiri nganjehere)

    PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet