28 shkurt 2007

foto nga Tirana
Te fundit e bera sepse me beri pershtypje se shtervani ne qender te rrethrrotullimit kishte 'nderruar jete' :(
Persa i perket rrethrrotullimit:me te njejtin e fikacitet qe kane rr/rr ne gjithe boten,por ndoshta ishin arsyet qe gjuhet e 'liga' permendnin ate pallatin me posterin e Sokolit si shkaku i prishjes se mbikalimit,e cila mbajti ndezur gjithe ate diskutim;rr/rrotullim po/jo :)

5 komente:

 1. Mire Edi, tani dua nje pershkrim roze (se mos te vete mendja tek PS-ja :) ) po roze fare per Tiranen. S'dua fare pluhur apo rremuje, thjesht sa mire qe kalohej aty! :D

  Ll.

  PërgjigjuFshije
 2. Na nxorre njecike mallin me keto fotot :)
  Rrofsh

  PërgjigjuFshije
 3. 2 gjëra më bëjnë mua përshtypje.
  Këta pallatet si kuti shkrepse gjigande(mungesë fantazie nga arkitektët) dhe heqja e ...liqenjve të Lurës!
  A! Dhe fotografia e sokolit të partisë.

  PërgjigjuFshije
 4. hehehehe ai pallati sikur qenka bere apostafat per fushate.

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet