08 shkurt 2007

E KUPTON QE JETON NE 2006 KUR...

E KUPTON QE JETON NE 2006 KUR...

1. Gabimisht fut passwordin ne furrin me mikrovale.

2. Ka vite qe nuk luan solitaire me letra te verteta.

3. Ke nje liste me 15 numra telefoni per te therritur 5 familjaret e tu.

4. I dergon e-mail personit qe punon tek tavolina perbri teje.

5. Asryeja se perse nuk ke kontakte me disa nga miqte dhe familjaret e tu eshte sepse nuk kane
adrese e-mail

6. Qendon ne makine dhe me celular therret ne shtepi per te pare nese ka ndonje qe mund te te
ndihmoje per te marre ushqimet dhe ti fuse ne shtepi

7. Cdo spot televiziv ka nje faqe interneti te shkruar ne nje cep te ekranit.

8. Te dalesh nga shtepia pa celular, gje qe normalisht e ke bere per
20, 30 apo 60 vitet e jetes tende tani te shkakton panik dhe te ben te kthehesh pas per ta marre

10. Zgjohesh ne mengjes dhe shkon para computerit pa pire ende caffèn.

11. Fillon te shrydhesh trurin per te gjetur menyra per te buzeqeshur : ) Shocked) :->

12. Teksa lexon gjithe kete qesh dhe pohon me koke.

13. Je shume i zene per te vene re qe kjo liste nuk ka nr 9 .

14. Dhe tani u ktheve pas per te pare nese vertet eshte nr 9 apo jo..

DHE TANI PO QESH ME VETE....

5 komente:

 1. Maskara, ka 9, s'ka 9, ka 9, s'ka 9 :p

  PërgjigjuFshije
 2. :) E VERTETE nga 1-14.

  Sa per 9 une do te thoja
  Merr ne telefon personin qe punon tek tavolina perbri teje sepse je shume i zene duke shkruar komente ne blog e nuk mund te ngrihesh nga vendi.

  PërgjigjuFshije
 3. e frikeshme! (ne stilin e e.T)

  PërgjigjuFshije
 4. sa i shpejte je mo Edrus, desha me e vene nje te tille ne mamadhia , ma lage..

  PërgjigjuFshije
 5. Eni!
  Kjo ma lage....më lagu në të qeshur!

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet