13 janar 2007

Shqiperia dhe princi i enderrave


Klikoni mbi foto,per ta pare te zmadhuar

7 komente:

 1. Nuk di pse,fotografia mbase me sollen nder mend "il mito" di Narciso...

  PërgjigjuFshije
 2. idea 10
  bukurshkrimi 1

  ps:kaq te veshtire e ke te rrisesh kontrastin e ngjyrave,apo deshiron te rris une numurin e gjyzllyqeve ?!

  PërgjigjuFshije
 3. je dhe okulist??faleminderit,ndoshta me te vertete ka ardhur koha qe te kontrolloj syte :),por faji eshte se "anteprima" e postimit,s'me del njelloj me postimin :(

  PërgjigjuFshije
 4. edrus ça thote ne fund se se lexova dot...

  PërgjigjuFshije
 5. e forte kjo..e vertete:)po ç'donte ajo tarallakja me grekun.vete i hengri kurrizi:)

  PërgjigjuFshije
 6. Eni,behet fjale per Shqiperine,dhe jo per nje shqiptare....e kupton tani perfunimin qe mund te kemi nese shkojme dhe puthim si neper perralla??

  PërgjigjuFshije
 7. Ka te drejte Eni kur thote(Shqiperia) tarallakja...

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet