28 janar 2007

Shishja

çuna (dhe goca),shishen po e sjell une(mos me thoni koprac qe po sjell vetem nje :) ),kur do mblidhemi??

21 komente:

 1. Një fërrnet mua, të lutem!

  PërgjigjuFshije
 2. Po ne mbledhur jemi.
  Nxirr gotat ti se shishja s'te ka te share :)

  PërgjigjuFshije
 3. Kur të doni. Unë gati jam të pijmë një kaçurrel.

  PërgjigjuFshije
 4. gati gati..
  me shaka apo pa shaka nese do te kemi rastin per te shkuar ne nje kohe te perbashket ne Shqiperi, mblidhemi me verte...
  se kshu virtualisht "te puth tere diten une, siç thoshte Fredi te Pallati 176":)))

  PërgjigjuFshije
 5. Akoma nuk mbaroi shishja qe s'po behesh gjalle??

  PërgjigjuFshije
 6. Atë them dhe unë. Ose e piu të gjithën dhe, iu ka bërë koka dhallë!

  PërgjigjuFshije
 7. xhaxhi edlus une nuk e pi lakinë,
  po ti cu bële ?

  PërgjigjuFshije
 8. Nuk është raki, është pije organike jo alkolike(tejet origjinale sipas prodhuesit), e pi ti e pi (këtë me një llaf).

  PërgjigjuFshije
 9. Ehe.. e "hengri" dhe Edi se ne vend te mbaronte shishen e mbaroi shishja ate.

  PërgjigjuFshije
 10. Keshtu sic e kemi nisur do perfundojme me raki te bere vete ne shtepi :)

  PërgjigjuFshije
 11. Pa shaka tani. Nëse je mirë dhe "luan", mirë të na bëhet.
  Uroj gjithsesi, mirë të jesh!

  PërgjigjuFshije
 12. Edrus na bere merak...ku te kemi???

  PërgjigjuFshije
 13. Ku je o faqezi qe ke humbur si kripa ne uje ?

  PërgjigjuFshije
 14. mire se ju gjeta dhe faleminderit per 'shqetesimin' tuaj.
  Mu desh te nisesha me 'sherbim' per ne Siqili,e pranova sepse kisha 7-8 vjet qe s'kisha shkuar me,2700 km vajtje/ardhje dhe me se fundi prap ketu :)
  me erdhi keq qe Etna (vullkani) ishte vazhdimisht i mbuluar me re,dhe s'pata mundesi qe t'a fotografoja llaven :(,por sapo te kem kohe,do ve fotografite qe bera gjate udhetimit.

  p.s:s'e di se kur do shkoni ju te tjeret,por une kete te shtune nisem per ne shqiperi :),nja nje jave.......prandaj,kush te jete andej,te 'hidhet',nje gote raki gjendet besoj :)

  PërgjigjuFshije
 15. Hengre ? Ndrrohu e ik me vrap ne Stamboll.U çmend Eni.

  PërgjigjuFshije
 16. Mos harro te kalosh dhe nga vrima !

  PërgjigjuFshije
 17. :))) e forte e forte:) mos vdeksh e.t:)

  PërgjigjuFshije
 18. Po lere te shkretin o Eni,se me duket se dicka tjeter donte te thoshte,por do te kishte te shoqen afer sic duket :).
  RRofshi,me behet qejfi vertet qe s'e paskeni humbur ndjenjen e humorit :)

  PërgjigjuFshije
 19. Huh, paske deshiruar te humbasim humorin :(
  Shendet per sinqeritetin ! :))

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet