13 janar 2007

Matematika divertente

Humor ne matematike :),gjera qe ndodhin

4 komente:

 1. per vehte jam shkrire se qeshuri :),pastaj nese s'jane lodra per ty,perse nuk na gjen dhe zgjidhjen tek trekendeshat kendrejte??

  vrite nje cike te shkreten e trurit,se po plakesh dhe ai i shkrete akoma s'ka filluar te rrudhoset :)

  PërgjigjuFshije
 2. hahaha sa per te qeshur ku i ke gjetur ti keto ?
  na kujtove kehen e shkolles ......ai nxenesi e ka gjtur kollaj fare "x" se ka vrar sh mendjen
  Altin

  PërgjigjuFshije
 3. Ajo puna e "x" nuk eshte per te gjitha rastet. Vlen vetem per bjondet. :)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet