25 janar 2007

Loja me letra

A do te mundnit me kaq letra sa jane te krijoni dy rrjeshta me nga 4 letra sejcili??

9 komente:

 1. Jo, vetem sa me ka marre malli te bej nje pese-katç. Ketu nuk e njohin fare. Ose nje murlan o çna u kujtua zbori sidomos ne mamurras !!

  PërgjigjuFshije
 2. oh..çme bere Tena..kam vdek per çik pesekatsh...

  PërgjigjuFshije
 3. duhet ca gjeni shqiptare ta programojne per te luajtur ne rrjet si puna e tavlles

  PërgjigjuFshije
 4. Une s'mundem ta zgjidh me ka zene truri merrimanga.

  Ama do te luaja me deshire nje dore 5 katsh ose edhe 500-sh po te jepej mundesia.

  PërgjigjuFshije
 5. Mund te luhet peskatshi ne internet(hearts su internet),kur te organizoheni(dhe gjithmone nese jeni te nje shkalle superiore se me te miret,me therrisni dhe mua :),perndryshe....me mire te luajme 'yç'.


  Persa i perket lojes se mesiperme:
  Nqs,vendosni 7 kupe siper 6 kupe...keni krijuar dy rrjeshta me nga 4 letra:),nje vertikal dhe nje horizontal

  PërgjigjuFshije
 6. edrus..nje gje qe me pelqen te vetja eshte se ne vend te jem shume modeste aty ku s'duhet te jem e them troç diçka pozitive qe mund te them.kjo mbase se modestia e tepert ma shpif..
  nejse sa gjate i rashe:)jam gati te loz 5katsh me ty plako:)e lejme nje dite te bukur me diell te luajme.une tani jam ne pune po e rregullojme nje dite patjeter:)

  PërgjigjuFshije
 7. O shqiptare.Ne ktu ne shqipri bojm gallat me letra se kena lojna njishe.Murlanin shkokoeni ktu http://www.intein-nt.com/intein_software/loja_murlan.htm
  Kurse 5kateshin ne pc e kam por faqja ku e downloadova ka skadu ke geocities kshuqe spunon.Gjithsesi po ua jap
  www.nonstoptranslator.de

  PërgjigjuFshije
 8. Loja me letra 5-katesh ka dale prap tek www.nonstoptranslator.de - e kam shkarkuar dhe eshte programu shume bukur

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet