22 dhjetor 2007

Gëzuar Krishtlindjet.Uroj të gjithë besimtarët

Një urim të Veçantë : Desarës, Inës dhe Klajdit, shëndet lumturi dhe harmoni në familjen dhe shoqëritë tuaja.

4 komente:

 1. Gezuar Krishtlindjet Edrus! Qofte nje vit i mbare per ty dhe familjen tende!

  Gezuar nga Mot!

  PërgjigjuFshije
 2. Gezuar Krishtlindjet Edrus!
  mond..

  PërgjigjuFshije
 3. GEZUAR krishtlindjet dhe vitin e ri Edrus !
  Te lutem per nje gje sikur te ishe daja apo xhahai im. Mos u bej shume komplimente blogistave ne vitin e ardhshem, sepse nuk ta din per nder. Perkundrazi !!!
  " Nipi " yt Erioni.
  ---
  Me premtuan disa blog-e te vogla e te medha per "reklame" te nje libri te cilin une e dhuroja. Por edhe pse une e dhuroja librin askush nuk ma beri promovimin.
  Kane frike se do behem pasanik me dhurata, hahahahahaa.
  Do te me shohin ne te ardhmen !! KAM NEVOJE PER KOHE !!

  PërgjigjuFshije
 4. gezuar kershlindjet tek ju krishter ju urom krishlindjet me zemr

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet