08 shtator 2007

Dhurata nga Irma!Zonja dhe Zotërinj!
Sot kam patur kënaqësinë e veçantë që të kem në dorë disqet e Irma Libohovës.
Dhe jo vetëm kaq, por dhe të autografuar prej saj... Jam aq i lumtur sa nuk e di se çfarë po shkruaj, por falenderoj nga zemra atë mikun që i pati thënë Irmës për blogun që kam bërë për të dhe që Ajo ka vlerësuar aq gjë që pata bërë (dhe që gjithsesi është shumë pak për një këngëtare si Ajo).


Faleminderit Irma!

9 komente:

 1. Hajd urime, urime.
  Ishalla pa zarar me grun. :D :)))))

  PërgjigjuFshije
 2. Ti qenke bere per te ardhe per vizite mer daj:)) Me behet qejfi. Te ta bej nje cike gizili, une vjet e pashe live kur erdhi ne NY bashke me A.Gjebrene. Fatkeqsisht, ne ate kohe s'kisha ap digital keshtu qe me foto s'te ndihmoj dot.

  PërgjigjuFshije
 3. Po blej nje pako llokume e po kaloj nga Edi per urime.Pa shaka jane gjera qe te kenaqin shpirtin.Me siguri nder kengetaret me te mira ne Shqiperi

  PërgjigjuFshije
 4. Bellë, faleminderit për ç'ka më kishe dërguar (por nuk kam patur kohë), dhe në të mira ta shpërblefsha :)
  Zana, je si shpirt, hajde dhe me duar në xhepa, kënaqësia është tek muzika :)

  PërgjigjuFshije
 5. Hm!
  Nuk të shoh mirë ore mik.
  Ç'janë këto...dashuriçka me këngëtare në këtë moshë?!
  Pse, adoleshent je akoma ti, që më merresh me autografe artistesh?!

  p.s.:Tani pa shaka. Bravo dhe shijofshë dhe të tjera surpriza nga këngëtaria jote e preferuar.

  PërgjigjuFshije
 6. N.Ago, lere tjetrin te gezoje o derebardhe se ketij tani i ardhur dita, se kur ishte adolesht se linte njeri te shkretin:))

  PërgjigjuFshije
 7. sa qef Edo..ja Irma e paska treguar dhe nje here njerezillikun e vet.kjo eshte nje nga gjerat qe me pelqen me shume tek ajo se eshte shume popullore!urime..

  PërgjigjuFshije
 8. Edrus, me behet shume qejfi dhe more inisjativen te beje nje blog per nje kengetare qe vlereson. Hajde kush pratagonisti i blogut tj - si ja ben per kohen o burr i dheut ?

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet