21 korrik 2007

Tuningmania (fjalëkryq)


Klikoni mbi figurë për ta zmadhuar.
Jam përpjekur që ta vendosja në mënyrë të tillë, që të mund të qëndronte në një fletë A4 nëse do t'ju pëlqente që ta stamponit(printonit).
Në kuadratet me ngjyrë blu, do të gjeni të dhënat se ku mund të pini një birrë ose një kafe kur të jeni në Tiranë (por duhet që të shkoni me fletën e kompletuar :P )

7 komente:

 1. fjalekryqet me kujtojne kur fillova punen dhe plotesonim nje çdo dite me miqte e fakultetit. Nashti nuk na le me kohe blogu dhe miqte jane shperndare gjithandej

  PërgjigjuFshije
 2. E mbarova!
  Te falenderoj se me argetove!

  E perseris: Hero!

  PërgjigjuFshije
 3. StrangeMan,meqë mbarove i pari, kur të shkosh tek ajo adresa që ke tek fjalëkryqi, thuaji që ,më ka çuar Edi...sepse si i pari që je, të të mos nxjerrë vetëm me një kafe :)

  PërgjigjuFshije
 4. Edrus je i madh. E zgjidha ne dreke ne pune dhe ke pare ti me shijoi edhe dreka me teper :D

  Me ngelen dy klecka qe doja te ti thoja (hicmosgjera po kur jane mundesite pse te mos rregullohen per here tjeter).
  emer-> emra, jo emera.
  casa nostra-> a nuk eshte "cosa nostra" ?

  PërgjigjuFshije
 5. Elais ke të drejtë :),sepse mu desh të modifikoja e modifikoja herë pas here fjalët (në mënyrë që të mos më humbiste dhe renditja e kutive me ngjyrë ;) ) dhe siç duket i kanë shpëtuar 'redaktimit' përfundimtar... por gjithsesi, meqë ja ke arritur, do të thotë se kanë qënë vetëm 'kleçka' :)...... ftesa për të bërë një vizitë në atë adresë, vlen edhe për ty :), do rë kesh rastin të njësh 'faqen tjetër' të Tiranës :)

  PërgjigjuFshije
 6. Do ta mbaj mend, kur t'i vije rradha vizites se memedheut per kete vit. :)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet