28 korrik 2007

Piktori i 'hutuar'

4 komente:

 1. hi hi hiii.... ky piktori e kishte bo skenografine e perbetimit te presidentit?

  PërgjigjuFshije
 2. Edrus!Une kam lexuar gjithmone tek blogu yt,por nuk te kam shkruar dot.Sidoqofte,te pergezoj per shkrimet me "buke".Degjo,i dashur!Ornela Vorpsi,per mendimin tim( e kush pyet per mua?)ka marre pak perpjekur.se pari,duke tundur kambanat e alarmit se vetem ajo eshte epersekutuar dhe c'ka hequr ajo,nuk e ka hequr kush.Se dyti,krahasuar me ata qe i kane hequr mbi kurriz,ajo luan me penen ne gjuhe te huaj,pa guxuar qe ta beje ate ne shqip.Per mua,eshte nje ksenofobe dhe aq.E di qe po ngjit shkallet e"lavdise",por,per mua,eshte nje lavdi pakesa e fryre dhe teper pragmatiste.Do te doja ta kisha ne nje bisede balle per balle.Sa pre ate qe a eshte pushkatuar ndonje per deficit,kjo dhe ka ndodhur kur shifra ka qene frikshme,por pergjithesimet ane abuzive.
  Perqafime,Perparim Hysi,28 korrik 2007

  PërgjigjuFshije
 3. Hej, me duket se i je futur biznesit te reklames on-line.

  Te falenderoj per pamjen e kendshme!

  Deri kur te kem pak kohe me teper,

  te pershendes!

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet