29 prill 2007

Si te pergatitemi per Veren.


Eshte nje cike si shpejt per bostanet dhe per vapen....... por gjithsesi, duhet te pergatitemi qe ne kohe :)

6 komente:

 1. edhe natyra e qete e bukur !

  PërgjigjuFshije
 2. E di qe i ke pike te dobet lulet, dhe s'do te te bente zemra qe t'i prekje me dore, por po me vjen dyshimi se ate 'autoportretin' tim, do t'a haje te gjalle :), dhe jo vetem se bostani eshte i shijshem, por pèr te shuar shijet e tua perverse :P

  PërgjigjuFshije
 3. n.c.q !
  Ps:se ha mithin e th..:P

  PërgjigjuFshije
 4. ha ha edrus dhe et.mos vdekshi ju se me shkrite..

  ai i dyti qe si Skenderbeu:)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet