25 shkurt 2007

si kalohen ditet ne Shqiperi

Ne nje jave ne Shqiperi,te kalosh 5 dite vetem me drekat dhe darkat ne restorante......ju siguroj qe s'ju behet me per t'u kthyer.....

Kudo shikoje pasterti dhe nje sherbim i denje prej ristorantesh te nje klassi shume me te larte

9 komente:

 1. edrus, je i sigurte qe fotografine e restorantit nuk e ke marre tek blogu :"bathbathponjekokerr! ?

  PërgjigjuFshije
 2. EdRus, sa kg more vëlla për ditët që ishe në Atdhe?
  Le që, hoqe dhe brisk atje dhe, të duken çikëz faqet më të bëshme.
  hahahaha
  Hajde, merru me punë tani se, po na kalon mosha dhe, nuk ikin lehtë kilet.
  Të përqafoj!

  PërgjigjuFshije
 3. pupupupuppupu si po me sheh ai bifteku me patate. Mallkuar qofsh o pirun qe e hengre!!!

  PërgjigjuFshije
 4. na shkatarrove me keto fotografite. Po na del leng nga goja.

  PërgjigjuFshije
 5. mmm "ja paske lujt trullin" siç themi ne nga anet tona:)

  PërgjigjuFshije
 6. dukesh qe paske vuajtur shume ne memedhe:))

  PërgjigjuFshije
 7. Rrofsh per keto fotografite Edrus. Me bere nostalgjike. Mezi po pres te iki :)

  PërgjigjuFshije
 8. Po mire mee ne te nisem ne shqiperi per pune apo per qejf??

  Mire mire dhe CV e prezantimi dhe me jete vajzat e u rritshin me prind.

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet