26 shkurt 2007

betimi

Dhe cuditerisht grate te besojne vetem kur je mbret ;)

2 komente:

  1. Kesaj i them perralle me mbret une ;)

    PërgjigjuFshije
  2. Elais,te betohem per koke te grua sq s'eshte perralle(megjithese e di qe s'me beson,sepse s'quhem Enriko :) )

    PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet