24 janar 2007

vendi sekret

Sa sekret mund te jete sipas jush,pasi ka dhe tabelen e senjalizimit ne ane te rruges??

5 komente:

 1. miresejugjeta miq:)ha ha ha sa kam qesh me kete..e forte fare...s'thone kot se idiotesia nuk ka brire:)

  PërgjigjuFshije
 2. e.T dhe identitetet e tija te shumfishta. Mendoj te dashur miq e shok qe duhet te shpetesomei nje çik (ha ha ha).
  Fotografia me kujtoi barcoleten "ketu nuk ka flori " ! nejse eshte barcolete e dashur.
  dite te mbare dhe na e hiq kete "verifikimin e fjales" edruso se na mori shpirtin.

  PërgjigjuFshije
 3. Mos eshte bere gje muze bunkeri?

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet