02 janar 2007

iliria


Si perdite,po lexoja artikullin e fundit tek e verteta
( Fqinjet tane gernjaro-shovinist),dhe si gjithmone,me saktesi dhe me mjaft kujdes,miku im Petrit,dhe kete rradhe e kishte ngritur zerin ndaj, tashme pothuajse te perditshme,te teorive shoviniste greke ndaj vendeve kufizuese me greqine.

Dhe duke shkuar wikipedia-n,nder te tjera gjeta dhe kete harte te vjeter............me pelqeu..........e solla dhe ketu.......

E marre nga :http://de.wikipedia.org/wiki/Illyrer

2 komente:

  1. gjalle qenke??
    tani te doli pija hahahaha??
    mire se erdhe........:)
    ne mungese te peshkut,hargalisem me blogun tim modest ;)

    PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet