01 janar 2007

7 komente:

 1. Faleminderit n.ago....edhe ajo,ishte nje dolli per dshendetin e te gjithe shqipetareve :)

  PërgjigjuFshije
 2. Rakine se Skraparit e kam zevendesuar me Raki manaferrash dhe thane :),te mbledhura nga xhaxhai dhe te zjera sipas tradites me te mire amonicjote ;).....dhe eshte e vetmja gje qe pranoj nga Shqiperia......
  duku dhe provoje :).

  P.s:ajo qe ti e quan "surrogato",eshte(ISHTE :)) nje Matheus (e vitit2002),ndersa po te shikosh ne foton e meposhteme,do te shikoje dhe nje shishe chardonnay(2002 edhe ajo :),ka ngelur dhe nje shishe tjeter ;),po e ruaj,por po erdhi Laurenti me perpara.....do te ngelet dhe ndonje cike "surrogato"tjeter dhe per ty ;),pervec rakise se thanes :)

  PërgjigjuFshije
 3. e pashe qe kur e postova,por s'e dija se do vije ti,se do te ishe nga te paktit qe do ta komentoje ate "d" ;)

  PërgjigjuFshije
 4. fli gjum fli!
  nga anet e mia ka plas peshku. :-)

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet