24 dhjetor 2006

Mirë se viniShpresoj që,këtë rradhë,të merrem seriozisht me këtë blog,dhe të mos ta lë pas dore si të tjerët. Përfitoj nga rasti,që,përveç urimit:MIRE SE VINI ne kete faqe,te uroj nga zemra dhe gjithe

SHQIPETARET,kudo qe te jene,

GEZUAR VITIN E RI 2007


6 komente:

 1. e.T thotë:

  25 Dhjetor 2006 @ 6:03 pm

  Urime edrus ! :-)
  Jo vetem qe e pashe…….. :-) :-) :-)

  PërgjigjuFshije
 2. Kam patur gjithmone pershtypjen se je cun i mire :).

  gezuar dhe per shume vjet,ty dhe familjes tende e.T

  PërgjigjuFshije
 3. o cuna te mire......
  per shume mot kshndellat,me zemer te bardhe,e urimet ma te mira per motmotin e ri 2007....
  laurent

  PërgjigjuFshije
 4. na e gjej mor ndonje bilete per vicenzaoro.... :D :D
  laurent

  PërgjigjuFshije
 5. Gezuar dhe per shume vjet dhe ty dhe familjes tende Laurent.

  Persa i perket fieres,nqs vjen ne vicenza,me co fjale :),ndonje shishe vere do te ngele nga keto festa :)

  PërgjigjuFshije
 6. une dua psh Bardolino qe nuk keni ju andej :p ndersa neve kemi ;)

  shendete e gjithe te mirat ty familjes tende e gjithe te dashurve te tu
  laurent

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet