04 nëntor 2007

Illuzion optik

Sa persona janë???

12 apo 13??

7 komente:

 1. Ed, me bone me shku tek doktorri i syve mer aman?? Spo di me dallu sa persona jane, here me dalin 12, here 24:))

  PërgjigjuFshije
 2. 12 eshte e sigurt ;)

  13 nuk eshte sepse njonit i mungon gjysma e kaptines. ;)

  PërgjigjuFshije
 3. Ene ashu ene keshtu.... qekan me virus se u shumokan duke u nda :D

  PërgjigjuFshije
 4. O Edo,e sigurte fare qe jane 12..
  se edhe pse vura xhysluke prape aq me dolen..
  Ti sei perso compa'..

  PërgjigjuFshije
 5. 12 koka me dalin...po me bejne syte xixa :)

  PërgjigjuFshije
 6. Një herë janë 3+2+2+3+2=12 dhe
  herën tjetër janë: 3+3+2+3+2=13

  Gjeni se ku janë "pjesët e tepërta"

  PërgjigjuFshije

Faleminderit per komentet